Wij maken deel uit van de Helvetia Baloise Group
FR
Contact & Service Kraak de code
Geboortejaren, een reeks opeenvolgende cijfers zoals ‘1234’ of vier identieke cijfers zoals ‘0000’ zijn populaire combinaties voor fietssloten. Dat maakt het voor dieven makkelijker om fietsen te stelen. En daar willen wij als verzekeraar toch even bij stilstaan, want dat kan beter. Kom tijdens de Baloise Belgium Tour en Baloise Ladies Tour langs bij de stand van Baloise en kraak de code. Code gekraakt? Dan maak jij kans op een officieel wielertruitje! Veel succes!
Kraak de code: tips

Kom langs bij ons stand, kraak het fietsslot en maak kans op een officieel wielertruitje! 

Tip 1: we zoeken een numerieke code die aan een specifiek geografisch gebied is toegekend om het sorteren en bezorgen van post te vergemakkelijken. 

Tip 2: bekijk hier het parcours van de Baloise Belgium Tour en hier het parcours van de Baloise Ladies Tour.

Waar vind je ons deze zomer?

Kom langs bij onze activatiestand op:

Baloise Belgium Tour

  • Donderdag 18/06 (13.00 - 18.00 uur) in Knokke-Heist, zeedijk De Wandelaar
  • Vrijdag 19/06 (11.00 - 16.00 uur) in Durbuy, Place aux Foires

Baloise Ladies Tour

  • Donderdag 16/07 (uur TBD) in Knokke-Heist, zeedijk De Wandelaar
  • Zondag 19/07 (uur TBD) in Mechelen, aan de finishzone
Zo kun je fietsdiefstal voorkomen

Wees fietsendieven te slim af. Met onze diefstalpreventietips kun je fietsdiefstal voorkomen. Wordt je fiets ondanks deze tips toch gestolen? Wij vertellen wat je kunt doen.

>> Lees hier onze blog

Ontdek onze fietsverzekering Cycle Safe Plus

Als je fiets wordt gestolen of je hebt een ongeval, dan is er een verzekering van Baloise uit het leven begrepen: Cycle Safe Plus.

Bij Baloise is je fiets zo verzekerd bij schade én diefstal. Cycle Safe Plus is een totaalpakket met verzekering voor:

  • Eigen schade
  • Fietsdiefstal
  • Bijstand in heel Europa
  • Mobiliteitsgarantie tot 7 dagen

Let wel, sommige schade is niet verzekerd, zoals onder meer:

  • Normale slijtage
  • Opzettelijke schade
  • Diefstal van enkel de batterij
  • Gebruik als koerier
  • Deelname aan snelheidswedstrijden

Nota: dit is een publicitaire boodschap. Cycle Safe Plus is een zaakverzekering van Baloise. Baloise is een Belgische verzekeringsonderneming en de verzekering is onderworpen aan het Belgisch recht. De polis duurt een jaar en wordt stilzwijgend verlengd. Wil je een polis nemen? Bekijk dan de IPID-fiche, onze Algemene Voorwaarden en onze Kennismakingsbrochure om je grondig te informeren over je wettelijke bescherming op www.baloise.be. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met je makelaar.

>> Meer over Cycle Safe Plus van Baloise

Registreer je fiets op mybike.belgium.be

Mybike​.bel​gium​.be is het fietsregistratieplatform van de federale overheid en de drie gewesten. Via het platform kun je je fiets registreren en identificeren met behulp van een sticker. Zo verklein je het risico op diefstal en kun je je fiets sneller terugvinden als die gestolen is.

>> Registreer hier je fiets